Chit Chat

yorum yok
742 okuma
24 Kasım, 2017

HOŞGELDINIZ

Oluştur, Çiz ve Yap

Önceden hazırlanmış eşyaları bir araya getirmekle sınırlı değilsiniz. Kendi eşyalarını bir 3B tuval üzerine çizebilirsin! Avatarınız, evcil hayvanınız, döşeme, duvar kağıdı ve çok daha fazlası!

Topluluk
Chit Chat Şehrinde oyuncular ortak bir mahalleyi paylaşıyor, bu nedenle komşularınızla tanışacaksınız. Ev partiniz için arkadaşlarınızı eve davet etmek de dahil olmak üzere, yüzlerce yer edinmeniz gereki.

Evinizi Oluşturun

Evinizi kendi tarzınıza inşa etmek ve sana uyan görünüş, ortak zevklere sahip diğer oyuncuları bulmak için harika bir yoldur. Evinizi bir mağazaya dönüştürebilir ve kendi eserlerini satabilirsiniz!Öğe / Avatar Oluşturucu

Fırçalar, renkler ve birçok farklı 3D kanvas (modeller) kullanarak, kendi 3D animasyonlu avatarınız olarak yaratıcılığınızı verebilirsiniz! Evinde halıdan hoţlanmýyor musun? Sorun değil! Binlerce oyuncu mağazasında farklı zemin kaplaması veya daha iyisi satın alın, kendiniz çizin.

Zombiler

Zombi avlamak, balık tutmak, yarışmalara katılmak, kendi eserlerinizi satmak ve diğer birçok yolla oyun kredileri kazanabilirsiniz!


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Evli Sohbet Evli Sohbet odalarımız sizler için vardır . Evli Sohbet sohbet ...

Lez Muhabbet Lez muhabbet ile sohbet etmek ve yeni insanlar ile tanışma ...

Lez Chat Lez chat kanalımız sadece lez bayanlara özeldir sadece onlar orada ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Bedava Sohbet - Yetişkin Sohbet