Eser Yenenler Hülya Avşar’ın programında

yorum yok
636 okuma
18 Kasım, 2017

Eser Yenenler: Ünlüleri ayıran değil, birleştiren adamım
Hülya Avşar, sunuculuğunu yaptığı programa konuk olan Eser Yenenler, çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Evet sayin okurlarimiz oncelikle size Eser Yenerler kimdir bundan basedicez tabi bi sorarlim ; ESER YENENLER KİMDİR?

Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa‘da doğmuştur. 11 yaşında tiyatroya başladı. İlk ve orta okulu Bursa’da okudu, Liseyi ise Bursa Gazi Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. İki ablası vardır. 6 yaşındayken babası vefat etmiş.

Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu’nda, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, İstanbul Akademi Hayat’ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan‘ın yönettiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) Mutfak’ta yer aldı.

BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı.

2003 yılında ilk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star TV’de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunmuştur.

2013 yılında “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yetenek yarışmasında Sergen Yalçın‘ın yerine jüride yer aldı.

BKM Mutfak’tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV’de 3+1 programına başladı. Daha sonra Acun Medya yapımcılığında, 3 Adam ismiyle devam etti. Beni sevmeyen çokmuş, bunu görünce şaşırdım”
“Ben ve kadınlarla ilgili bir algı yaratıldığı için çok rahatsızım” diyen Yenenler, evini diskoya çevirdiği ve her gece parti yapıyor haberlerine de yanıt verdi.
HÜLYA AVŞAR ESER YENENLER’İ KULİSTEN SÜRÜKLEYEREK YAYINA ÇIKARDI

Hülya Avşar, bu akşam konuk edeceği Eser Yenenler’i kulisten zorla çıkarmaya çalıştığı videoyu sosyal medya hesabından paylaştı Eser Yenenler, Hülya Avşar’ın Star TV’deki programına konuk oldu. Hülya Avşar, Eser Yenenler’e ”İlk zamanlarda sana gıcık oluyordum. İtici buluyordum” dedi. Eser Yenenler, ”Beni sevmeyen çokmuş, bunu görünce şaşırdım” yanıtını verdi.

Demet Akalın da her fırsatta Eser Yenenler’den hoşlanmadığını söylüyor. FENA HAŞLADIM”

Demet Akalın, Eser Yenenler’i sevmeme sebebini şöyle açıklamıştı: “Ben, ‘Popstar’da jüri üyesiydim. Eser de kulis kapısında adımın yazılı olduğu tabelayı sökmüştü. O günden beri takığım, uyuz oluyorum. Bir gün balıkçıda karşılaştık, fena haşladım!”


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile ...

Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile ...

Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Bedava Sohbet - Yetişkin Sohbet