Graviola Kanser Tedavisinde Doğal Mucize

yorum yok
709 okuma
20 Kasım, 2017

Graviola: Kanser Tedavisinde Doğal Mucize

Uzun bir süre, kanser gibi ölümcül hastalıkların tedavisi, vakaların çoğunda etkisi şüpheli olan “bilimsel yöntemler”e dayanmıştır. Halkın korkusu, tıbbi otoritelerin uyguladığı baskı ve kanser tedavisine adanmış ilaç laboratuarları, insanların kansere yakalandıklarında doğal ve daha az agresif seçenekler aramamasına yol açan bir durum yaratmıştır.

ismini bile bilmediği Tarçın elması “graviola” kemotarapi tedavisinden bile kat kat üstün olduğu kanıtlandı.Bu durumu duyan hastalarımız graviola’nın nasıl birşey zararı varmı nerde bulabiliriz diye çoktan arayışa geçtiler bile.
Graviola olarak aranmıyor bu meyve yabancı olunduğu için dilimize Tarçın meyvesi adı altında sorgulanıp bulunmaya başladı bile.Tropikal topraklarda yetişen graviola ağacının meyvesi olan tarçın elması,
dikenli ve yeşil renkli dış kabuğu nedeniyle kurak havalara karşı oldukça dayanıklıdır.İçi beyaza yakın bir renkte ve karpuz çekirdeğine benzer çekirdekleri olan sulu ve tatlı bir meyve olan tarçın elması, çiğ olarak tüketilebildiği gibi suyu sıkılıp içilerek, reçeli ya da marmeladı yapılarak da tüketiliyor.Yapılan araştırmalar sonucunda, kanser hücrelerini öldürdüğü belirlenen tarçın elmasının, kemoterapi ilaçlarına oranla 10.000 kat daha etkili bir doğal ilaç olduğu söyleniyor. Herhangi bir yan etkisinin olmadı tarçın elmasında sitotoksik bileşenlerin kanser hücrelerine karşı ölümcül etki gösterdiği ancak sağlıklı hücrelere hiç zarar vermediği gözlemlenmiş.Kanser hücrelerinin gelişimini yavaşlatmada ve durdurmada sıklıkla kullanılan kemoterapi ilaçlarından 10,000 kat daha etkili,Meme kanseri, kolon kanseri, pankreas kanseri, akciğer kanseri ve kolon kanseri dahil 12 çeşit kanser tipinde tarçın elmasında (Graviola) bulunan bileşenlerin yalnızca kanser hücrelerini hedef alarak yok ediyor,sağlıklı hücrelere dokunmuyor.
B1, B2 ve C vitaminleri, potasyum, kalsiyum, magnezyum zengini,güçlü antioksidan özelliği sayesinde vücuttan toksinleri atıyor.Bağışıklık sistemini güçlendiriyor.Enerji vererek yorgunluğu gideriyor.İshal sorununa çare oluyor.Tarçın elması, meyve sularından dondurmalara kadar birçok yerde tüketilebiliyor. Meyvenin eti, smoothie gibi içeceklere eklenebilir, çaya dönüşebilir veya pişmiş yiyecekleri tatlandırmaya yardımcı olmak için kullanılabilir. Ancak, doğal olarak güçlü, tatlı bir tada sahip olduğu için, tarçın elması en çok çiğ olarak tüketilir.Yumuşak olanını bulun hamsa bir kaç gün olgunlaşmasını bekleyin.Kabuğunu çıkartın içinin meyvesini yiyin.Hani doktorlar bas bas bağırırlardı,tatlı kanserin dostu çok tüketmeyin kanserli hücreleri besliyor diye.Şimdi öyle bir meyve çıktı’ki kanseri tadlandırıyor.Herkes yesin hastalığa davetiye çıkartmayın.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Evli Sohbet Evli Sohbet odalarımız sizler için vardır . Evli Sohbet sohbet ...

Lez Muhabbet Lez muhabbet ile sohbet etmek ve yeni insanlar ile tanışma ...

Muhabbet Muhabbet odalarımız sizler için vardır burada yeni kişilerle ...

Yorumlar



Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Bedava Sohbet - Yetişkin Sohbet