Makyajın Gücü Adına!

7 yorum
1.674 okuma
19 Kasım, 2017

Özellikle yurt dışında, sosyal medyanın yeni nefret objesi “makyajlı kadınlar”. Güzellik hakkında yorum yapmak zorunda hisseden herkes bu aralar makyaja yükleniyor, hayırlı olsun.

Sosyal medya gerçekten çok acayip bir şey. “Madem eleştirebiliyorum, neden eleştirmeyeyim ki?” mantığıyla herkes, her şeye nefretini kusabiliyor. En basit konular nedeniyle birilerine yüklenmek, onları utandırıp yerin dibine sokmaya çalışmak milli sporumuz oldu.
Ağzı olan konuşuyor işte…

Youtube’da makyaj videoları yayınlayan NikkieTutorials, hazırladığı videoyla bir kampanya başlatmış ve insanları yüzlerinin sadece yarısına full makyaj yapmaya davet etmiş. Şimdi Instagram’da kadınlar yarı makyajlı hallerini #ThePowerOfMakeup hashtag’iyle paylaşıyor ve burnunu başkalarının işine sokan insanlara kocaman bir “BENİM NE SÜRDÜĞÜMDEN YA DA SÜRMEDİĞİMDEN SANA NE?!” ile cevap veriyor.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Ilk başlarda atariler girdi yaşamımıza ve o devre birçoklarımız için ...

Kış koşullarında topuklu giymeyi tercih etmiyorsanız ya da bottan geçişte ...

YorumlarYorumlar (7 Yorum)

  • Slm cok guzel bir paylasim olmus

  • Boyle makyajli olmak sadece insanin kendini ve karsisindaki kisiyi kandirmaktir. Gercek olmadiktan hic anlami kalmaz. 40 yasina varinca ebemin surati gibi burusur yuzleri sonrada estetik olmiya ugrasirlar. Hic oyle biseye gerek yok rabbim her bayani guzel yaratmistir. Kendine bakan kadin guzeldir. Guzellik makyajla olmaz bakimla olur.

  • Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır . Makyaj bir sanattır .

  • Doğru yapıldığı sürece kullanılan ürünlerin tarihlerine dikkat edin çok güzel paylasim

  • Yapabilsene yakışıyor

  • insan sürekli bedenini güzelleştirme çalışıyor spor yapıyor diyet yapmaya dikkat ediyor.Bakım ürünleri kullanıyor.Surekli giyimine ve temizliğine önem veriyor.Ve bütün bunları sadece bedenini daha zinde ve daha genç gösterebilmek için yapıyor.insan ruhu zevk alacak şekilde yaratılmıştır. herzaman en kusursuz olanı ve mükemmeli arar.En ufak detay bile gözüne çarpar. Dikkatini çeker. Ancak insan,özlemini duyduğu kusursuz fizik özelliği Dünyada tam olarak hic bir zaman bulamaz.Bu güzelliğe ancak ve ancak cennette sahip olacaktır.Peki size soruyorum Makyaj guzelligimi yoksa ruh güzelliğimi…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Bedava Sohbet - Yetişkin Sohbet