Sohbet Siteleri

yorum yok
694 okuma
11 Mart, 2018

Sohbet Siteleri

Biliyorsunuz Ki her sohbet sitelerin Kuralları vardır.. İşte sizlere bunlardan bahsedelim..

Sohbet odaları ve çevrimiçi sohbet hakkında bilmeniz gereken 6 sohbet kuralı

1. Her şeyden önce, sohbet etmeye başlamadan önce nişan kurallarını gözden geçirin. Aksi halde, topluluktan atılmış olabilirsiniz. İlk seferinizdeyseniz, sohbet odasının nasıl çalıştığını hissetmek için farklı sohbet odalarını kontrol etmelisiniz. Bu muazzam yardımcı olacaktır. Kendi sohbetinize başlamadan önce zaman ayırın ve farklı sohbet odalarını ziyaret edin.

2. Sohbeti başlattığınızda her zaman kendinizi tanıtın. Biriyle gerçek bir ortamda buluşmak gibi. Merhaba demek ve diğer kişinin kim olduğunu bilmesine izin vermek önemlidir. Ekran adınız, ilk defa buluştuğunuz kişiyle ilgili kişisel bilgilerinizi açıklamamanız gerektiği kadar iyi olmalıdır.

3. Asla küfür veya rahatsız edici dil kullanmayın. Sohbeti daima temiz tut. Yemin etmeyi sevse de, diğer kişi hiç hoşuna gitmeyebilir. Kim çok yemin eden biriyle konuşmak ister ki? Diğer kişiyi çok iyi tanımıyorsunuz ve rahatsız edici bir dil kullanıyorsanız, diğer kişinin sizinle konuşmayı hemen kesmesi muhtemeldir. Diğer kişi küfürlü ise, derhal ve o sohbeti yapmalısınız. Ayrıca, ev sahibini bu konuda harekete geçebilmesi için uyarırsınız. Kötüye kullanan kullanıcılarla yüzleşmek zorunda değilsiniz.

4. Yazılı iletişimin temel kurallarını anlamalısınız. Tüm kapaklarda bir şey yazmayın, çünkü bu kaba olarak kabul edilir. Bağırmaya benzer. Eğer çok gürültülü ve başka insanlara bağırıyorsan, seninle kim sohbet etmek isteyecek? Bu göz için çok rahatsız edici ve bu yüzden bunu yapmaktan kaçınmalısınız. Ayrıca tüm konuşmayı yapmamalısınız. Unutmayın diyalog ve monolog değil. İletişim, iki yönlü bir yol olduğu anlamına gelir ve diğer kişinin de konuşma fırsatı bulması gerekir. Tüm konuşmayı yaptığınızda, sıkıcı oluyor ve sohbet etmek için ortak bulmak çok zor olabilir. Her zaman sorulara ve yorumlara cevap verebilirsiniz. Sohbeti olabildiğince ilginç hale getirmeye çalışın, böylece ikiniz de ilginç bulursunuz. Sadece sizin, erdemlerinizi ve yaptığınız şeyleri konuşmaktan kaçının. Dinlemenin de iletişimin bir parçası olduğunu unutmamalısınız.

5. Sohbette başka bir kişiyle sohbet ederken, ekran adlarını kullanmanız gerekir. Diğer kişinin onunla konuştuğunuzu bilmesini sağlamaya yardımcı olur. Bazen sohbetler çok hızlı hareket edebilir ve diğer kişi ona hitap ederseniz emin olmayabilir.

6. Asla fazla kişisel olmayın. Gerçek adınızı ve herhangi bir kişisel bilgilerinizi bir sohbet odasında asla açıklamamalısınız. Diğer kişiyi çok iyi tanımıyorsanız, kişisel bilgilerinizi asla açıklamamalısınız.

Son Mesaj
5 ders bir ilişkide olmaktan öğreniyor
Aşk hayatınızı dönüştürebilecek 5 arkadaşlık ve sohbet ipucu
Sohbet odaları ve çevrimiçi sohbet hakkında bir yabancıyla nasıl konuşulur
Sohbet odaları ve çevrimiçi sohbet hakkında bilmeniz gereken 6 sohbet kuralı

Muhabbettt.Org bekar kadın ve erkeklerle canlı sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir sohbet odası web sitesidir.  dünyanın dört bir yanından gelen kişilerle aynı anda birden fazla sohbet odasında rastgele yabancılarla görüşebilirsiniz. Tartışma grupları, bölgenizde yaşayan kız ve erkek çocuklarla tanışmak için özel bir konuşma başlatabileceğiniz her zaman.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile ...

Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile ...

Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Bedava Sohbet - Yetişkin Sohbet