Yağmurtanesi Sohbet ve Chat

yorum yok
414 okuma
30 Kasım, 2018

Yağmurtanesi Sohbet

Yağmurtanesi Sohbet insanların iletişim kurma birbiriyle etkileşimini sağlama tekniğidir. Bu nedenledir ki sohbet etme ile kaliteli sohbet arasında dağlar kadar fark vardır.
Sohbet insanların herhangi bir konu içinde üslup farkı gözetmeden bir konu ile ilgili yorum yapma tartışma yada şaka ve esprili amaçlı kurulan cümleler tümüdür Kaliteli sohbet ise belirli adap içerisinde sevgi saygı kapsamında şahsa hayata yeni bir bakış açısı sağlayan espri ve algı gücüne farkındalık kazandıran sohbete kaliteli sohbet adı verilir .

Sohbet ile kaliteli sohbette ki kalite arasındaki fark nedir ?

Sadece amacı Sohbet olan bireyler sohbet ederken zamanı etkili biçimde kullanmazlar boş vakitlerini sohbetle dşayetlendiklerini zannederler ancak pek sanıldığı gibi değildir. Yapılan araştırmalarda sohbette çok uzun saatlerce iletişim teoriayan bireylerdense kısa net anlaşılır şekilde sen yerine ben dili kullanarak empati yeteneği güçlü bireylerin sosyal ilişkiler de daha iyi olduğu bu tür sohbetlerin dava verimli olduğu kanıtlanmıştır. Boş vakitleri yağmur sohbetle değerlendirmek istiyorsak sohbette kaliteyi yakalamak şarttır.
Sohbetteki kalite nasıl artar ?
Öncelikle bedava sohbet kendiliğinden yön verebilen bir eylem değildir burada şahıs ,bilgi, kültür seviyesi oldukça önemlidir. bunlar sohbetin standartlarını ve gidiş yönünü son derece etkileyecektir. yağmurtanesi Sohbet, şahıslar arasında gerçekleşeceği için yağmur sohbette saygı kişilerinin birbirine duyduğu saygıyı temsil eder. Sohbet ederken iyi bir konuşmacı olmanın yanısıra iyi bir dinleyicide olmak gerekir. Bu gibi durumlarda göz kontağı kurularak şahsa can kulağıyla dinlediği hissi verilmeli önemli olduğu hissetirilmedir. Böylelikle kaliteli ve sağlıklı iletişim kurulmuş olur.
yağmurtanesi sohbet arkadaşlık ve sohbet siteleri olarak sizi de servermuza bekliyoruz.

 

 

Diğer odalarımız  ise aşağıda gösterilenlerdir birine tıklayıp girebilirsiniz.

bedava sohbet + bedava chat , yetişkin sohbet , yetişkin chat , seviyeli sohbet , seviyeli chat , ücretsiz sohbet + ücretsiz chat , sohbet , sohbet odaları + sohbet sitelerisohbet sitesi , mobil sohbet , mobil chat + chat , chat sitesi , chat odaları , chat siteleri  , dul sohbet  , dul chat , dul muhabbet , dul mobil sohbet , bayanlar ile sohbet , bayanlara özel sohbet , kızlarla sohbet , kızlarla chat , aktif sohbet , pasif sohbet , aktif chat , pasif chat + türbanlı sohbet , türbanlı chat , liseli kızlarla sohbet , liseli kızlarla chat , evli sohbet , evli chat  , evlilerle sohbet + evlilerle chat , evlilerle muhabbet + cinsel sohbet , cinsel muhabbet , cinsel chat + mobil cinsel sohbet , bedava mobil sohbet , yetişkin mobil sohbet , seviyeli mobil sohbet + islami sohbet , dini sohbet odalarımıza üzerlerine tıklayarak giriş yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile ...

Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile ...

Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Bedava Sohbet - Yetişkin Sohbet